Prečo N.A.P.?

Predajnosť výrobku záleží vždy na obale. Preto sa snažíme vyrábať kreatívne, pútavé a kvalitné etikety, krabice a kartóny. Tak ako je relevantná a dôležitá predajnosť, rovnako dôležitá je aj spokojnosť. Na tento účel ponúkame kvalitnú, presnú a spoľahlivú spoluprácu.

Vďaka viac ako 25 ročnou  skúsenosťou v oblasti tlačových technológií dokáže náš tím splniť požiadavky trhu pomocou tejto širokej škály technológií a zabezpečiť, aby výrobky spĺňali požiadavky trhu.

 Naše štúdio grafického dizajnu využíva rôzne postupy potlače na vytvorenie jedinečných obalov pre vaše výrobky. V prípade konkrétnej predstave Vám vyhotovíme grafiku na tlačenie.

Pred objednaním celého množstva majú naši zákazníci možnosť požiadať o skúšobnú tlač na overenie konečnej kvality obalu. V prípade kartónových obalov je možné vyhotoviť prototyp na kontrolu priliehania lepených plôch a správneho zatavenia.

O nás

Naša spoločnosť NAP Printing bola založená v roku 1996 ako spoločnosť obchodujúca s obalovými materiálmi.Od roku 2006 sa v dôsledku meniacich sa potrieb trhu postupne transformovala na spoločnosť vyrábajúcu samolepiace etikety a fólie, pričom zakúpila prvý digitálny tlačový stroj.

Digitálna tlač umožňuje ľahko reagovať na výzvy trhu a ekonomicky výhodne vyrábať malé a stredné množstvá. Preto vám môžeme ponúknuť najlepšie riešenia.

Naším cieľom je budovať dlhodobé a vzájomne prospešné vzťahy s našimi obchodnými partnermi. Našimi zákazníkmi sú najmä spoločnosti so širokým sortimentom výrobkov, ktoré si cenia vysokú kvalitu, vyrábajú v malých a stredných sériách a v ich záujme je aj kvalitné obaly, etikety.Náš mladý, dynamický tím s bohatými skúsenosťami pomáha našim zákazníkom realizovať ich nápady v najvyššej kvalite a v čo najkratšom čase. Práve naše profesionálne znalosti a moderné technické zázemie sú zárukou, že dostanete tú najlepšiu kvalitu.

Naším cieľom je splniť potreby a očakávania našich zákazníkov na najvyššej možnej úrovni. Aby sme to dosiahli, zaviazali sme sa neustále zlepšovať a rozvíjať kvalitu našich výrobkov a služieb zavedením systému riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2015.

Produkty

Kontakt

Ak nám chcete poslať správu, použite formulár na rýchle odoslanie e-mailu tu.

KONTAKT

Ďakujeme za váš záujem, čoskoro vás budeme kontaktovať. S úctou, tím tlačiarne NAP.