VÍTAME VÁS!
na stránke

NAP

DIGITÁLNA TLAČ ETIKIET

Hľadáte rýchle a finančne výhodné riešenie na balenie vašich produktov?

Ak sa zamyslíte nad tým, ako sa Váš výrobok najúspešnejšie dostane ku konečnému spotrebiteľovi, najdôležitejšiu úlohu zohráva jeho balenie. Bez ohľadu na kvalitu protraviny, kozmetiky alebo čistiaceho prostriedku, ak nie je zabalený do dostatočne pútavého obalu, ktorý odzrkadluje jeho kvalitu a jedinečnosť, jeho predaj sa stáva oveľa ťažším.

My Vám ponúkame kreatívne, flexibilné a finančne výhodné riešenie. Ponúkame Vám tlač etikiet na široké spektrum rôznych samolepiacich materiálov, tlač krabičiek na kartonový papier vo viacerých hrúbkach, povrchovú úpravu, t.j. horúcu a reliéfnu razbu, slepotlač a sieťotlač a to všetko rýchlo, vo vysokej kvalite a vrátanie dodania.

Ak máte finalizovanú grafiku a sú k dispozícii všetky potrebné náradia /výsekový nôž, náradie na razbu, sieťotlač, atď/ dodanie etikiet a kartonových krabičiek vieme zabezpečiť už za 2-3 pracovné dni.

V prípade úplne nových produktov, alebo ak je potrebné na grafike ešte pracovať, je potebné dať vyrobiť náradia, vieme za otpimálnych podmienok zabezpečiť dodanie etikiet či kartonových krabičiek už za 7-9 pracovných dní.

O nás

Spoločnosť bola založená v roku 1996, jej hlavným profilom bolo sprostredkovanie reklamných a obalových materiálov. Kúpou prvého digitálneho tlačiarenského stroja v roku 2006 sa spoločnoť postupne preorientovala na vlastnú výrobu samolepiacih etikiet a foĺií. Digitálna technológia tlače sa ľahšie prispôsobuje trhovým podmienkam, umožňuje výrobu malých a stredných množstiev samolepiacich etiket či katonových krabičiek. Ponúka Vám najlepšie riešenie na zaobstaranie vašich obalov. Naším cieľom je vytvorenie dlhodobého a obojstranne výhodného obchodného vzťahu. Medzi našimi partnermi sú najmä spoločnosti, ktoré majú široké sprektrum produktov, pre ktorých je dôležitá kvalita, svoje produkty vyrábajú v malých alebo stredných sériách s často sa meniacimi parametrami, údajmi. Náš skúsený, dynamický a mladý tím je Vám k dispozícií, aby sme v najlepšej kvalite a v čo nakratsom čase spoločne zmenili vaše predstavy na skutočnosť. Profesionálny prístup a moderná technika Vám zabezpečí, aby ste dostali tú najlepšiu kvalitu. Chceli by sme v čo najväčšej miere vyhovieť potrebám a požiadavkám našich klientov a preto pracujeme podľa noriem kvality ISO 9001:2015 a neustále vylepšujeme kvalitu našich služieb.

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických
výrobkov

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických
výrobkov

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických 
výrobkov

Technológie

Ako môžu byť vaše etikety originálne?

Na prvom mieste je pútavý dizajn. Správnou voľbou dizajnu, ktorý môže byť klasicky luxusný alebo jedinečne moderný, môžeme zabezpečiť až polovicu úspechu daného produktu. Toto je možné /a odporúčané/ ešte doplniť:

  • Horúcou razbou - Chcete vysokolesklé alebo matné, rôzne farebné či dokonca holografické efekty? Využite horúcu razbu, ktorú môžte kombinovať s reliéfnou razbou aj so sieťotlačou.
  • Sieťotlačou -Térhatású, fényes felületet kaphat a szitanyomást alkalmazva. Préggel kombinálva gyönyörű, kontrasztos az eredmény. A szita egy nagyon sűrű átlátszó, fényes lakk réteg, ami a nyomatra kerül a megadott grafikai motívum fölé, melyet hangsúlyozni, ill. kiemelni szeretnének a címke felületén.
  • Reliéfnou razbou - Môžte si vybrať negatívnu alebo pozitívnu formu a používa sa na zvýraznenie jednotlivých elementov grafiky. Tieto elementy môžu byť nepotlačené, potlačené alebo aj časti horúcej razby.
Špeciálne technológie:

Ponúkame viaceré špeciálne technológie, ktorými vieme uspokojiť aj tie najšpeciálnejšie požiadavky. Zaužité technológie povrchovej úpravy je možné kombinovať s nasledovnými technológiami: grafický návrh, digitálna príprava tlače, návrh darčekových balení, vyhotovenie prototipov, výroba viacvrstvových etikiet a obalov, poradové čislovanie, techn. mozaika, bezpečnostné etikety.

Informácie

Ak máte presnú predstavu aké etikety /krabičky/ chcete, resp. máte už aj hotové grafiky:

Ak máte predstavu, ale grafika ešte nie je hotová, predovšetkým je potrebné začať grafickým návrhom. Nadviažte kontakt s nasím grafikom, ktorý Vám spolu s obchodným zástupcom pomôže pri výbere materiálu, správnej veľkosti prípadne povrchovej úpravy. Následne Vám OZ pošle cenovú ponuku a v prípade ak Vám podmienky vyhovujú, spustí sa realizácia grafického dizajnua postupujeme rovnako ako v prvom prípade.

Kontakt

Cenová ponuka

marketing@nap.sk

Objednávka

info@nap.sk

Výroba

info@nap.sk

Grafika

grafika@nap.sk

János Jankovics

Telefon

+ 421 918 836 719

Email

jankovicsjan@nap.sk

NAP s.r.o

Newsletter