VÍTAME VÁS!
na stránke

NAP

DIGITÁLNA TLAČ ETIKIET

Hľadáte rýchle a finančne výhodné riešenie na balenie vašich produktov?

Ak sa zamyslíte nad tým, ako sa Váš výrobok najúspešnejšie dostane ku konečnému spotrebiteľovi, najdôležitejšiu úlohu zohráva jeho balenie. Bez ohľadu na kvalitu protraviny, kozmetiky alebo čistiaceho prostriedku, ak nie je zabalený do dostatočne pútavého obalu, ktorý odzrkadluje jeho kvalitu a jedinečnosť, jeho predaj sa stáva oveľa ťažším.

My Vám ponúkame kreatívne, flexibilné a finančne výhodné riešenie. Ponúkame Vám tlač etikiet na široké spektrum rôznych samolepiacich materiálov, tlač krabičiek na kartonový papier vo viacerých hrúbkach, povrchovú úpravu, t.j. horúcu a reliéfnu razbu, slepotlač a sieťotlač a to všetko rýchlo, vo vysokej kvalite a vrátanie dodania.

Ak máte finalizovanú grafiku a sú k dispozícii všetky potrebné náradia /výsekový nôž, náradie na razbu, sieťotlač, atď/ dodanie etikiet a kartonových krabičiek vieme zabezpečiť už za 2-3 pracovné dni.

V prípade úplne nových produktov, alebo ak je potrebné na grafike ešte pracovať, je potebné dať vyrobiť náradia, vieme za otpimálnych podmienok zabezpečiť dodanie etikiet či kartonových krabičiek už za 7-9 pracovných dní.

Meglévő grafika esetén akár 2-3 munkanap alatt kész és kézbesíthető a címke vagy doboz.

Új (vagy módosított) grafika esetén, optimális körülmények között akár 7 munkanap alatt is elkészülhet egy teljesen egyedi, felületnemesített, figyelem-vonzó, marketingbarát címke vagy karton csomagolás.

O nás

Cégünk, a NAP Nyomda 1996-ban alakult, csomagolóanyag-ipari kereskedelmi cégként. 2006-tól a megváltozott piaci igények hatására az első digitális nyomdagép megvásárlásával fokozatosan alakult át öntapadó címkéket és fóliákat gyártó vállalattá.
A digitális nyomtatás könnyedén veszi a piac kihívásait, és gazdaságossá teszi a kis- és közepes mennyiségek gyártását is. Ezért tudjuk Önnek a csomagolóanyag ellátásával kapcsolatosan a legmegfelelőbb megoldást nyújtani.
Célunk, hogy üzletfeleinkkel hosszútávú és kölcsönösen gyümölcsöző kapcsolatot alakíthassunk ki. Ügyfeleink elsősorban olyan vállalatok, melyek széles termékválasztékkal rendelkeznek, fontos számukra a kiváló minőség, kis- és közepes tételekben gyártanak, és gyakran használnak változó adatokat termékeik megjelölésében.
Nagy tapasztalattal rendelkező, fiatal, dinamikus csapatunk segíti ügyfeleinket abban, hogy az elképzeléseik a legjobb minőségben és legrövidebb határidővel valósuljanak meg. A szakmai tudás és a modern technikai háttér az amivel biztosítjuk, hogy Ön a legjobb minőséget kapja.
A lehető legmagasabb szinten szeretnénk megfelelni a vevői igényeknek és elvárásoknak. Ennek érdekében az ISO 9001:2015 szabvány szerinti minőségirányítási rendszer kiépítésével elköteleztük magunkat termékeink és szolgáltatásaink minőségének folyamatos javítására és fejlesztésére.

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických
výrobkov

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických
výrobkov

Produkty

Etikety a
darčekové krabičky

etikety a krabičky
na potraviny

balenie
farmaceutických
výrobkov 

Balenie
kozmetických 
výrobkov

Technológie

Ako môžu byť vaše etikety originálne?

Na prvom mieste je pútavý dizajn. Správnou voľbou dizajnu, ktorý môže byť klasicky luxusný alebo jedinečne moderný, môžeme zabezpečiť až polovicu úspechu daného produktu. Toto je možné /a odporúčané/ ešte doplniť:

  • Horúcou razbou - Chcete vysokolesklé alebo matné, rôzne farebné či dokonca holografické efekty? Využite horúcu razbu, ktorú môžte kombinovať s reliéfnou razbou aj so sieťotlačou.
  • Sieťotlačou - Aplikáciou sieťotlače získame priestorový, 3D efekt. Ak to skombinujeme s horúcou razbou výsledok bude skutočne nádherný a kontrastný.
  • Reliéfnou razbou - Môžte si vybrať negatívnu alebo pozitívnu formu a používa sa na zvýraznenie jednotlivých elementov grafiky. Tieto elementy môžu byť nepotlačené, potlačené alebo aj časti horúcej razby.
Špeciálne technológie:

Ponúkame viaceré špeciálne technológie, ktorými vieme uspokojiť aj tie najšpeciálnejšie požiadavky. Zaužité technológie povrchovej úpravy je možné kombinovať s nasledovnými technológiami: grafický návrh, digitálna príprava tlače, návrh darčekových balení, vyhotovenie prototipov, výroba viacvrstvových etikiet a obalov, poradové čislovanie, techn. mozaika, bezpečnostné etikety.

Informácie

Ak máte presnú predstavu aké etikety /krabičky/ chcete, resp. máte už aj hotové grafiky:

Ak máte predstavu, ale grafika ešte nie je hotová, predovšetkým je potrebné začať grafickým návrhom. Nadviažte kontakt s nasím grafikom, ktorý Vám spolu s obchodným zástupcom pomôže pri výbere materiálu, správnej veľkosti prípadne povrchovej úpravy. Následne Vám OZ pošle cenovú ponuku a v prípade ak Vám podmienky vyhovujú, spustí sa realizácia grafického dizajnua postupujeme rovnako ako v prvom prípade.

Kontakt

Cenová ponuka

marketing@nap.sk

Objednávka

info@nap.sk

Výroba

info@nap.sk

Grafika

grafika@nap.sk

János Jankovics

Telefon

+ 421 918 836 719

Email

jankovicsjan@nap.sk

NAP s.r.o

Newsletter