best offline web page generator softwareTlačiareň N.A.P. predstavuje

Kvalitu, rýchlosť, hospodárnosť

Potlač a povrchová úprava samolepiacich etikiet, kartónu
Potlač BOPP, AL a viacvrstvových fólií

TLAČOVÉ
TRENDY

ŠPECIÁLNE
MATERIÁLY

ŠPECIÁLNE 
TECHNOLÓGIE

TRHOVÉ
TRENDY


Tlačiareň N.A.P.

Vám pomôže vo vašom rozhodnutí.


N.A.P., s.r.o. sa zaoberá výrobou a distribúciou samolepiacich papierových a plastových etikiet, fólií a rôznych baliacich materiálov pre potravinársky, farmaceutický, kozmetický a technický priemysel. Firma bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť so zameraním na distribúciu obalových materiálov. Vplyvom zmenených požiadaviek trhu v roku 2006 zakúpila digitálny tlačiarenský stroj a postupne sa preorientovala na vlastnú výrobu. 


Digitálna tlačová technológia pružne reaguje na výzvy trhu a umožňuje, aby aj výroba malých a stredných množstiev bola ekonomicky prijateľná. Z tohto dôvodu sme Vám schopní poskytnúť to najvhodnejšie riešenie.


Našim cieľom je, aby sme s našimi partnermi vytvorili dlhodobý a obojstranne prospešný obchodný vzťah. Našimi partnermi sú v prvom rade firmy, ktoré disponujú širokou škálou produktov, je pre nich dôležitá vysoká kvalita, vyrábajú v malých a stredných množstvách a pri označovaní produktov používajú často sa meniace údaje.


Náš mladý, skúsený a dynamický tím pomáha našim partnerom uskutočniť svoje predstavy na najvyššej úrovni a v čo najkratšom čase. Odbornými vedomosťami a moderným technickým vybavením Vám zabezpečujeme tú najvyššiu kvalitu.


Chceme vyhovieť potrebám a očakávaniam našich zákazníkov na najvyššej možnej úrovni a preto sme zaviedli systém manažérstva kvality ISO 9001:2000, čím sme sa zaviazali k sústavnému zlepšovaniu a rozvíjaniu našich produktov a služieb.


Vaša spokojnosť je našim najväčším úspechomKONTAKTY

Objednávky a Vedenie výroby

 tel.: + 421 35 2028 954

mobil: 0908786296

mail - príjem objednávok: info@nap.sk

mail - výroba: label@nap.sk

Mgr. Erika Hajtman

obchodný zástupca

tel.:+ 421 919 454 648

e-mail: erikahajtman@nap.sk

Adresa
N.A.P., s.r.o.
Novozámocká cesta 5
KOMÁRNO 94501
Slovensko
Kontakt
    Email: info@nap.sk
    tel.: + 421 35 7713 179


    Ďakujeme